Warsztaty dla dzieci

Europejski Festiwal Smaku i Kooperatywa Lubelska zapraszają małe smakoszki i smakoszy (wiek 7-12 lat) na warsztaty kulinarne z cyklu “Zupa z gwoździa”. Uczymy się na nich podstaw samodzielnego, bezpiecznego gotowania. Jak stworzyć smakowite i zdrowe śniadanko lub kolację dla całej rodzinki? Czy dam radę ugotować obiad? Co z deserem? Czy umiem go samodzielnie wyczarować?

Na wszystkie te pytania dzieciaki odpowiedzą twierdząco po udziale w naszych warsztatach. Jeśli będzie potrzebna powtórka, zapraszamy na kontynuację nauki ponieważ ”Zupa z gwoździa” to programowe zajęcia we “Wspólnej” kuchnio – pracowni na ul. Kowalskiej 1 (facebook: Wspólna Przestrzeń). Ilość miejsc jest ograniczona, stąd prosimy o zapisy drogą mailową na adres: warsztaty.wspolna@gmail.com

3 września, g. 17
Warsztat ” Lubelskie śniadanko, lubelska kolacja”

Kooperatywa Lubelska ma przyjemność zaprosić dzieciaki (7-12 lat) na warsztat “Lubelskie śniadanko, lubelska kolacja”. Założeniem warsztatu jest opanowanie podstawowych umiejętności kulinarnych które wpłyną na usamodzielnienie naszych pociech w przestrzeni kuchni, zachęcą ich do szkolenia swoich umiejętności i eksperymentów smakowo-kulinarnych. Będziemy korzystać z najzdrowszych eko produktów od naszych lokalnych eko rolników z którymi współpracujemy od lat. Zdrowo, pysznie, samodzielnie i kreatywnie! Zapisy: warsztaty.wspolna@gmail.com

4 września, g. 17
Warsztat “Obiadek lubelski – smak jarski”

Kooperatywa Lubelska ma przyjemność zaprosić dzieciaki (7-12 lat) na warsztat “Obiadek lubelski – smak jarski”. Założeniem warsztatu jest opanowanie podstawowych umiejętności kulinarnych które wpłyną na usamodzielnienie naszych pociech w przestrzeni kuchni, zachęcą ich do szkolenia swoich umiejętności i eksperymentów smakowo-kulinarnych. Będziemy korzystać z najzdrowszych eko produktów od naszych lokalnych eko rolników z którymi współpracujemy od lat. Zdrowo, pysznie, samodzielnie i jarsko ! Nie boimy się niejadków i “nie-lubów warzywnych”.
Zapisy: warsztaty.wspolna@gmail.com

5 września, g.17
Warsztat “Lubelski deserek”

Kooperatywa Lubelska ma przyjemność zaprosić dzieciaki (7-12 lat) na warsztat “Lubelski deserek”. Założeniem warsztatu jest opanowanie podstawowych umiejętności kulinarnych, które wpłyną na usamodzielnienie naszych pociech w przestrzeni kuchni, zachęcą ich do szkolenia swoich umiejętności i eksperymentów smakowo-kulinarnych. Będziemy korzystać z najzdrowszych eko produktów od naszych lokalnych eko rolników z którymi współpracujemy od lat. Zdrowo, pysznie, samodzielnie i słodko!
Zapisy: warsztaty.wspolna@gmail.com