Ale piwo festiwalowe

To jeszcze nie koniec lata 🌞🌡️🍷Z miłością do słońca Browar Zakładowy stworzył nowe piwo na Europejski Festiwal Smaku. Premiera w piątek, 7 września o 18 w Browar Zakładowy – wielokran, który mieści się w Centrum Spotkania Kultur.

Na 10 jubileuszowej edycji Europejskiego Festiwalu Smaku nie mogło zabraknąć festiwalowego piwa w najlepszym gatunku. O wyjątkowym smaku. To Pracownik Miesiąca Malinowe Ale. 50 kg soczystych malin zrobiło swoje. Tym niebiańskiem nektarem wzniesiemy toast za festiwal.

– Niby wrzesień, idzie jesień, ale myślami jesteśmy przy wakacjach. Dlatego z nadzieją w sercu i miłością do słońca oraz owoców stworzyliśmy nowe piwo. Do najnowszego Pracownika Miesiąca wpadło 50 kilogramów soczystych malin. Różowy kolor cieszy oczy, a owocowy smak podniebienie. Jest lekko i przyjemnie, zupełnie jak na wakacjach. Niech to trwa jak najdłużej! 😍 Okazja jest wyjątkowa. Kolejny raz zostaliśmy poproszeni, żeby uwarzyć piwo specjalnie na Europejski Festiwal Smaku w Lublinie! Zapraszamy więc na tę smaczną imprezę, której jednym z punktów będzie właśnie premiera wrześniowego Pracownika Miesiąca. Gdzie? Oczywiście w naszym pubie firmowym! Widzimy się w najbliższy piątek, o godz. 18 w Browar Zakładowy – wielokran! — szczęśliwy(a) – czytamy w zaproszeniu.

To, co? Widzimy się w firmowym pubie Zakładowego?